Svátek má Anna

26. 7. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, v Čechách od západu postupně až zataženo, místy déšť. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Rekonstrukce železničního mostu na "objížďce" - dopravní omezení

Uzavření komunikace U Viaduktu v Letech

5.6.2017

Informace pro občany o výstavbě:

„Rekonstrukce železničního mostu na "objižďce"

Vzhledem k blížícímu se datu zahájení prací informujeme o plánovaném postupu prací na výše uvedené stavbě.

Bohužel vzhledem k důležitosti tratě je stavitel  nucen některé práce provádět v nočních hodinách dle výluk SŽDC. Předem se za vzniklé nepříjemnosti omlouvá a bude se snažit obyvatele minimálně obtěžovat.

V případě potřeby je na stavbě stavbyvedoucí, který bude mít snahu maximálně vyjít vstříc.

Děkujeme za pochopení. I když se jedná o malý most, jde o technicky náročnou stavbu. Most bude dobře sloužit dalších několik desítek let.

omezení dopravy a hluku:

1. Uzavření průjezdu pod tratí v ulici U Viaduktu pro veškerou dopravu.

1. od 12.6. 2017 do 30. 11. 2017

2. Od 26.6. vždy od 0:05 do 3:55 až do 4.7. – vrtání záporového pažení v nočních výlukách

1. v této době bude probíhat v nočních výlukách stavební činnost, dojde bohužel k narušení nočního klidu

stručný popis stavebních činností:

• přípravné práce přeložky IS, demontáž mostu z 1.TK, založení nového a osazení provozorní mostní konstrukce.

• demontáž mostu z 2.TK, založení nového a osazení provozorní mostní konstrukce.

• zhotovení základů pod provizorní mostní konstrukcí, příprava na hlavní výluky

• vyjmutí mostních provizorií, zhotovení nosné betonové konstrukce v 1.TK, uvedení do definitivního stavu

• vyjmutí mostních provizorií, zhotovení nosné betonové konstrukce v 2.TK, uvedení do definitivního stavu

• úprava koryta potoka, protipovodňová stěna a dokončovací práce

Oznámení veř.vyhláškou - Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci - U Viaduktu

24.4.2017

Uzavírka komunikace U Viaduktu je naplánována na období 12.6. - 30.11. 2017, celková délka je zkrácena z původních avizovaných 10 měsíců na 6 s tím, že se bude pracovat na místě stavby nepřetržitě (víkendy, svátky, mnohdy i v noci).

Harmonogram prací bude obcím představen v květnu.

Na železnici první výluka začne 11.7. a bude s přestávkami trvat okolo třech měsíců.

Po celou dobu výstavby bude pojízdná jedna kolej tak, aby mohl alespoň částečně fungovat železniční doprava. Část vlaků z Prahy bude končit v Dobřichovicích, část vlaků od Karlštejna bude končit v Řevnicích. Mezi oběma městy by měla být zajištěna náhradní autobusová doprava.

23.3.2017

Upozorňujeme občany, že přibližně od poloviny dubna 2017 bude zahájena rekonstrukce železničního viaduktu na objížďce v Letech. Dle sdělení zástupce Správy železniční dopravní cesty je doba rekonstrukce plánována zhruba na 10 měsíců. Na trati budou probíhat rozsáhlé výluky a to právě z důvodu opravy mostku. Trať bude i v průběhu stavebních prací v provozu, ale pouze jednokolejně. Přesný harmonogram zatím nemá obec k dispozici. Veškeré dostupné informace budou aktualizovány na webu obce.

Vytvořeno: 23. 3. 2017
Poslední aktualizace: 7. 6. 2017 10:34