Pro odběr novinek registrujte svůj email v Mobilním rozhlasu

Mobilní rozhlas

17.4.2019 20:10

21.5.2019 16:10

21.5.2019 16:40

21.5.2019 16:40

21.5.2019 16:20

21.5.2019 16:00

21.5.2019 16:20

LG Lety most3. SPA

Svátek má Monika

21. 5. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Staročeské máje

program májeMultikulturní festival
Přijďte se podívat na máje - jak je neznáte !

Datum konání: 25. 5. 2019 začátek od 12:00

Místo konání: Lety náves, Na Návsi , 25229 Lety

Typ akce: hudba - ostatní

Organizátor: Obec Lety

Srdečně zveme na 20. ročník festivalu Staročeské Máje, který bude probíhat na letovské návsi v sobotu 25. května od 12 hodin až do pozdního večera.

Těšit se můžeme na tradiční lidovou muziku v podání dechovky Netolička a dětského souboru Jarošáček. Svými vystoupeními je skvěle doplní místní soubory lidových tanců: Notičky, Klíček a Proměny. Celodenní program oživí svými kouzly, žonglérskou dílnou a obřími bublinami kejklíř PET. V krátkém, zato vtipném divadle se dozvíme „Pravdu o Popelce“ a překvapí nás vystoupení našich nejmenších dětí z MŠ Lety a školinka NONA!

Hlavní večerní program zahájí staropražská kapela Třehusk, jejíž tóny budou znít i během kácení májky. Pak už bude na pořadu dne muzika „ostřejší“. Účast přislíbily LETY MIMO a na závěr celého dne HARRY BAND! Novinkou je druhé pódium, kde přestávky mezi kapelami oživí svými vystoupeními: Aerobik team Všenory a Mořinka, chlapci z Fantasy dance Radotín a také tanec Pohni s Lety.

V rámci tradičního jarmarku se dospělí kvalitně občerství a děti si užijí nejen skákací hrad, dřevěný kolotoč, dřevěnou střelnici a střelbu z kuše, ale také řadu tvůrčích dílen – od profesionálních výtvarných včetně novinky malování sprejem, přes korálkování, výrobu květinových věnečků, soviček, až po zdobení perníčků a malování na obličej.

Přijeďte a užijte si příjemnou atmosféru, která se kolem letovské kapličky každý rok v tuto dobu vykouzlí:-)

Součástí májů budou i dílničky pro děti -  MALOVÁNÍ SPREJEM - více info ZDE.

VÝTVARNÝ ATELIÉR RADKY CHARAPAVOVÉ

KORÁLKOVÁNÍ