Lety

Kdy: 25. 6. 2021 16:30

Kde: Prostor u Srubu na hrázi

Tanečnní odpoledne u Srubu

Kapela 4 Kafky, loučení s předškoláky, dětská diskotéka, moderace a soutěže Olda Burda

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Pořádá obec Lety a Spolek přátel MŠ Lety

Kapela 4 Kafky oživí v pátek 25. června taneční odpoledne, které moderuje a diskotékou se soutěžemi pro děti vyplní Olda Burda.

Povídali jsme si s kytaristou kapely Ondrou Krátkým, který žije v Letech.

Kdo jsou 4 Kafky?

Sdružení rozličných osobností několika národností, které žijí v Letech a Řevnicích. Průměrný počet vystupujících členů kapely je 4, tudíž 4 Kafky. Hrajeme výhradně v dojezdu koloběžky. Hraní nás velice baví a dál si jím zpříjemňujeme naše už tak dost příjemné životy.

Co hrají 4 Kafky?

Převzaté a vlastní písničky velmi rozmanitého repertoire. Inspiraci čerpáme z popu, soulu, jazzu, funky, folku, rocku, samby... A to vše hrajeme na povětšinou akustické nástroje. Hlavně proto, abychom si usnadnili neustálé stěhování a manipulaci s nástroji. Také se za tyto relativně větší nástroje lépe skrývají různé tělesné nesymetrie a vypoukliny, které se některým z nás začaly objevovat.

Na co se těšíte?

Teď už se těšíme na léto, výlety, koupání v Berounce, sběr lesních plodů a pití piva na četných zahrádkách dolního Poberouní. K těm zahrádkám se zase váže občasné hraní a to nás moc baví, jak už bylo řečeno výše.

A my se těšíme, jak se po delší době zavlníme na trávníkovém parketu pod Srubem 🙂

Adresa místa konání

Prostor u Srubu na hrázi, Lety